English Editing for Business
EnglishLatvianРусский
English for Business  

Lai pārdotu ASV, teicami jāpārvalda
amerikāņu angļu valoda

ASV ir liels un bagāts tirgus. Šajā tirgū vienmēr ir pieprasījums pēc jauniem produktiem vai pakalpojumiem un tajā ir tik daudz dažādu cilvēku, kas spēs pārdot jebko, ja produkts vai pakalpojums ir labi pozicionēts no zīmola un mārketinga viedokļa. Viens no svarīgākajiem aspektiem, lai spētu pārdot uz ASV, ir labā līmenī pārvaldīt vietējo valodu. Lielākā daļa ASV iedzīvotāju spēj sazināties tikai angļu valodā. Amerikāņi ir ļoti jūtīgi un pat neiecietīgi pret angļu valodas kvalitāti, ko dzird no sarunbiedra. Jūs varat zaudēt uzticamību, ja Jūsu angļu valodai būs slikta gramatika, izruna, nepareizs vārdu lietojums vai pārāk uzkrītošs ārzemju akcents. Ir novērots, ka vairums uzņēmēju ASV neizturās pacietīgi pret tiem, kas nespēj ātri un skaidri paskaidrot savas vēlmes angliski. Pat, ja Jūs labi pārvaldāt angļu valodā savā valstī, tas ne vienmēr var Jums palīdzēt sasniegt iecerēto, tiekoties ASV ar potenciāliem klientiem.

Kā Jūs varētu pārvarēt šīs barjeras ?

Lai ietaupītu finansiālos līdzekļus, daudzas kompānijas lūgs kādam no saviem darbiniekiem vai draugam palīdzēt iztulkot viņu mājas lapu un mārketinga materiālus uz angļu valodu. Ja konkrētā persona ir nācis no angļu valodas runājošas vides, zina labi gramatiku, izrunu un viņā ir novērojami mārketinga un pārdošanas iemaņas, tad Jums veiksies. Vairums gadījumos šī persona nav pieejama kompānijai un nav atrodama draugu lokā. 

Lai izveidotu lieliskus un saprotamus mārketinga materiālus angļu valodā,
ir nepieciešams angļu valodā runājoša persona ar labām mārketinga iemaņām
un kas lieliski pārzina ASV tirgu.
Tieši šajā ziņā mēs esam kompetenti un zinoši!

Mēs esam, lai Jums palīdzētu sasniegt iecerēto! Sazinieties ar mums:

English for Business email us

Ko mēs darām

  • Jūsu mārketinga materiālu vai pārdošanas materiālu tekstu rakstīšana, tulkošana, labošana priekš Jūsu mājas lapas, mārketinga vai pārdošanas veicinošu materiāliem, e-pastiem, vēstulēm, piedāvājumiem, līgumiem.

  • Jūsu produktu vai pakalpojumu zīmola attīstīšana un pozicionēšana ASV tirgū.

  • Pārstāvēt un asistēt Jums tikšanos laikā ar klientiem, konferencēs un izstādēs, kur norit tikšanās ar ASV klientiem.

  • Palīdzēt sagatavoties uz tikšanām, konferencēm, tirdzniecības braucieniem, izstādēm uz ASV

  • Apmācību veikšana par to, kā pārdot uz ASV, veicinot sapratni par amerikāņu psiholoģiju, klientu service un lojalitāti.

Blog for international business marketing

  Starptautiska biznesa mārketinga blogs
 

Kas mēs esamJBS Group

JBS Group ir kompānija, kuru 1997 gadā dibinājis uzņēmējs un psihoterapeits, Jon Shore. Līdz šim ir izveidoti kontakti profesionāļu vidū visā pasaulē, kas palīdz mums īstenot savus piedāvātos pakalpojumus nepieciešamajā kvalitātē.
Lai uzzinātu par citiem JBS Group piedāvātajiem pakalpojumiem, lūdzam apmeklēt mūsu mājas lapu vai sazināties ar mums.

   
© 2017, JBS Group  All materials, All rights reserved